Depandance Romantic Suites ****

0%Dobré
map
9/10

"Měli jsme dva velké pokoje s krásnou mramorovou koupelnou, odděleným WC, vstupní halou a také malým balkónem. Spolu s krásným výhledem na lázeňskou kolonádu a park je to opravdu krásné místo, kde můžete podnikat celou řadu výletů po okolí. Škoda jen, že zde není žádné wellness centrum nebo něco podo..."

- Lukáš, 27. září 2012

background

more-reviews Zobrazit více recenzíour-tip Pro Vás:

Sleva 5% od 7 nocí při objednávce přes naše stránky.

our-tip Náš tip:

Moderně zařízené apartmány, Vhodné pro rodiny s dětmi, Výhodná cena


O Depandance Romantic Suites


Služby a vybavení pokojů

Balkón na vyžádáníBalkón na vyžádání
Vhodné pro dětiVhodné pro děti
Parkoviště zdarmaParkoviště zdarma
Wi-fi zdarmaWi-fi zdarma

Hodnocení hotelu

Lukáš, 27. září 2012

Měli jsme dva velké pokoje s krásnou mramorovou koupelnou, odděleným WC, vstupní halou a také malým balkónem. Spolu s krásným výhledem na lázeňskou kolonádu a park je to opravdu krásné místo, kde můžete podnikat celou řadu výletů po okolí Vice »

9/10

Petr, 10. září 2012

Pobyt se nám líbil. Bohužel je ale samotný hotel dost chudý na služby mimo ubytování. Přímo zde jsme neměli ani snídani – ta je k dostání asi 5 minut pěšky od hotelu. Ceny jsou ale na druhou stranu ucházející a všude je čisto..

8/10

Josef, 19. května 2013

Během našeho pobytu nám všechno vyšlo podle našich představ – jídlo, ubytování, počasí, lázeňské služby a všechno okolo. Projet se během krásného dne kočárem po Mariánských Lázních je zkrátka nezapomenutelné..

10/10

Petra, 22. května 2013

Hotel jako takový nás mile potěšil. Velikost apartmánů a jejich vybavení nám přišlo ideální. Za ty peníze to za to rozhodně stojí – my se vrátíme!.

8/10

Jindřich, 2. září 2013

Klady: Všechny pokoje včetně koupelen jsou opravdu velké. Nevýhody: Přímo v hotelu není recepce – ta je umístěna v jiném a asi 500 metrů vzdáleném hotelu, na pokoji není žádný telefon, minibar je prázdný – žádná voda ani pivo, nic! Dále v hotelu není ani restaurace Vice »

9/10


Všeobecné podmínky

Příjezd:

14:00

Odjezd:

11:00

Storno:

více než 72 hodin před příjezdem bez poplatku, méně než 72 hodin 100% částky z první noci


Akceptované kreditní karty

VISADiners ClubAmerican ExpressEuro MasterCard

Vyplňte nezávaznou poptávku

calendar
calendar