Hotel Morris ****

83%Velmi dobré
map
9/10

"Opravdu klidná lokalita, útulný hotel a velmi dobrá úroveň jídla. Většina hostů jsou důchodci, ale narazíte zde i na mladé lidi. V těsném sousedství hotelu je golfové hřiště, hory i lesy. Samotné Mariánské Lázně jsou trochu vzdálené a dostupné ideálně autem nebo MHD. Ceny jsou v pohodě a kvalita nap..."

- Monika, 28. dubna 2012

background

more-reviews Zobrazit více recenzíour-tip Pro Vás:

Sleva 5% od 7 nocí při objednávce přes naše stránky.

our-tip Náš tip:

Stylový hotel, Parkování zdarma, Spousta aktivit - golf, lanové centrum


O Hotel Morris

Hotel Moriss je vhodný pro nenáročné hosty a milovníky golfu. Nachází se nad městem v bezprostřední blízkosti golfového hřiště. Ubytování je zajištěno ve 46 pokojích. Za nepříznivého počasí můžete pilně trénovat na golfovém trenažéru.Hodnocení hotelu

Monika, 28. dubna 2012

Opravdu klidná lokalita, útulný hotel a velmi dobrá úroveň jídla. Většina hostů jsou důchodci, ale narazíte zde i na mladé lidi. V těsném sousedství hotelu je golfové hřiště, hory i lesy. Samotné Mariánské Lázně jsou trochu vzdálené a dostupné ideálně autem nebo MHD Vice »

9/10

Pavlína, 11. srpna 2012

Anglicky zařízený hotel se nachází v přírodě asi tři kilometry od Mariánských Lázní. Pokoje jsou velké, a zařízené tak, abyste se cítili dobře a nic vám nechybělo. Koupelny nové a elegantní. Jídlo i personál na dobré úrovni, ale na druhou stranu opravdu malé wellnes centrum (zhruba pro dvě osoby) Vice »

8/10

Karin, 17. srpna 2012

Samotný hotel je opravdu krásný, ale je zhruba tři kilometry stranou od Mariánských Lázní. Personál k nám nebyl zrovna příjemný. Pokoje jsou prostorné, čisté a skvěle zařízené. Jídlo bylo dobré. Co se týče wellness, vše si musíte předem rezervovat a rozhodně by zde neublížila lepší organizace Vice »

7/10

Zuzana, 10. září 2012

Měli jsme zde rezervovaný čtyřdenní wellness program. Pobyt zde se nám opravdu líbil. Pokoje jsou vybavené v anglickém stylu. Jídlo je opravdu chutné – děkujeme..

8/10

Pavla, 17. října 2012

Pobyt zde jsme si opravdu užili. Všechny pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, koupelny jsou elegantní a jídlo pestré a chutné. I služby byly opravdu fajn..

8/10


Všeobecné podmínky

Příjezd:

14:00

Odjezd:

11:00

Storno:

2-1 den před příjezdem 50% z ceny první noci, 24h-0h před příjezdem 100% z ceny první noci.Vyplňte nezávaznou poptávku

calendar
calendar