Hotel Rezidence Golf ****

0%Dobré
map
9/10

"Velmi příjemný hotel se skvělým personálem. Jediný problém bych viděl ve snídani, která by na čtyřhvězdičkový hotel mohla být o něco lepší – všechno další jídlo ale bylo skvělé! Je zde vynikající poměr cena/ kvalita. Pravděpodobně se sem budeme vracet pravidelně."

- Jiří, 8. dubna 2013

background

more-reviews Zobrazit více recenzíour-tip Pro Vás:

Sleva 5% od 7 nocí při objednávce přes naše stránky.

our-tip Náš tip:

Nový luxusní hotel, Golf na dosah, Výborná kuchyně


O Hotel Rezidence Golf

Zcela nový hotel Rezidence Golf se nachází uprostřed malebné přírody v blízkosti proslulých a půvabných Mariánských Lázní.


Služby a vybavení pokojů

Balkón na vyžádáníBalkón na vyžádání
Domácí mazlíčciDomácí mazlíčci
Vhodné pro dětiVhodné pro děti
ParkovištěParkoviště
Parkoviště zdarmaParkoviště zdarma
Wi-fi zdarmaWi-fi zdarma
SaunaSauna

Hodnocení hotelu

Jiří, 8. dubna 2013

Velmi příjemný hotel se skvělým personálem. Jediný problém bych viděl ve snídani, která by na čtyřhvězdičkový hotel mohla být o něco lepší – všechno další jídlo ale bylo skvělé! Je zde vynikající poměr cena/ kvalita. Pravděpodobně se sem budeme vracet pravidelně Vice »

8/10

Jarek, 6. května 2013

V hotelu to bylo opravdu dobré. Jako golfisté jsme ocenili velice podrobné informace o všech hřištích v okolí – personál nám pomohl obstarat úplně všechno, co jsme potřebovali. Pokoj byl prostorný, útulný a také čistý. Hotel je navíc v poklidné lokalitě blízko lesa Vice »

8/10

Petra, 9. května 2013

Hotel je pěkný a splnil všechna naše očekávání. Večeře první noc byla doslova vynikající, ale druhý den už jsme tak nadšení nebyli. Výkyvy nejsou znát jen v kvalitě, ale třeba i ve velikostech porcí. I tak hotel doporučujeme – rozhodně nebudete zklamaní Vice »

9/10

David, 26. června 2013

Super hotel s opravdu výbornou kuchyní. Personál je zkušený a pracovitý, na masáže jsou zde vkusně vybavené pokoje a na čistotu si zde potrpí. Hotel Doporučujeme a doufáme, že se zde ještě objevíme..

9/10

Filip, 1. července 2013

Rezidence Golf je nový a velice pěkný hotel. Pokoje jsou vzdušné, prostorné a moderně vybavené. Jídlo je doslova vynikající a málokde jsme se zatím najedli lépe. Personál je velmi přátelský a také ochotný vyhovět jakémukoliv přání Vice »

9/10


Všeobecné podmínky

Příjezd:

14:00

Odjezd:

11:00

Storno:

15 a více dnů před příjezdem - bez poplatku, 14 až 8 dní před příjezdem - 20 % z celkové ceny ubytování, 7 až 2 dny před příjezdem - 50 % z celkové ceny ubytování, Den před příjezdem až no show - 100% z celkové ceny ubytování


Akceptované kreditní karty

MasterCardVISADiners ClubJCB

Vyplňte nezávaznou poptávku

calendar
calendar