Depandance Labe ***

0%Dobré
map
8/10

"Hodnocení jsem vyplnila již v letáčku na pokoji 309. Skvělá byla obsluha v jídelně, obě dámy jsou opravdu na svém místě, vždy s úsměvem, pozdravem a přáním hezkého dne. Ovšem u paní recepční jsem měla pocit, že práce ji nebaví, bez úsměvu apod... Informace, které jsem obdržela e-mailem o lázeňských..."

- Štěpánka, Nošovice, 26. září 2013

background

more-reviews Zobrazit více recenzíour-tip Pro Vás:

Sleva 5% od 7 nocí při objednávce přes naše stránky.

our-tip Náš tip:

Poloha přímo u kolonády, Krásný výhled, Léčebné oddělení


O Depandance Labe


Služby a vybavení pokojů

Domácí mazlíčciDomácí mazlíčci
V centruV centru

Hodnocení hotelu

Štěpánka, Nošovice, 26. září 2013

Hodnocení jsem vyplnila již v letáčku na pokoji 309. Skvělá byla obsluha v jídelně, obě dámy jsou opravdu na svém místě, vždy s úsměvem, pozdravem a přáním hezkého dne. Ovšem u paní recepční jsem měla pocit, že práce ji nebaví, bez úsměvu apod Vice »

8/10

Milan, Kralupy, 24. června 2013

Ubytování pro staršího pána jako já je dobré nejsem náročný host, ale přesto mi chybí v televizní nabídce satelit a tím mám na mysli všechny české a slovenské programy, a dále jelikož jsem sportovně založen taktéž všechny dostupné sportovní kanály Vice »

9/10

Jana Š. , 12. září 2012

Příjemné, vstřícné a vždy s úsměvem podané jídlo, prostě bez připomínek, chutné. Moc děkuji celému personálu za jejich ochotu!!!.

8/10

Irena V. , 10. září 2012

Velice kladně hodnotím svůj léčebný pobyt, který zlepšil můj zdravotní i psychický stav. Děkuji všem a moc bych si přála, abych příští rok absolvovala léčení v krásném prostředí Mar.Lázní v hotelu Labe..

8/10

Růžena, Praha, 30. srpna 2012

Děkuji p.kuchaři za výborné jídlo a veškerému personálu za jejich ochotu a vstřícnost a za léčbu!.

8/10


Všeobecné podmínky

Příjezd:

14:00

Odjezd:

12:00

Storno:

REZERVACE DO 3 POKOJŮ: do 3 dnů před příjezdem - zdarma, 2 dny před příjezdem - 100% z ceny první noci, méně jak 2 dny před příjezdem - 50% z celkové částky; REZERVACE OD 4 POKOJŮ: do 7 dnů před příjezdem - zdarma, 6 dnů před příjezdem a méně - 50% z celkové částky


Akceptované kreditní karty

MasterCardVISADiners ClubAmerican ExpressJCB

Vyplňte nezávaznou poptávku

calendar
calendar