Hotel Villa Savoy ****

0%Dobré
map
10/10

"Co se týče personálu i služeb, vše bylo na výborné úrovni. Jediné, co mě nemile překvapilo, bylo uhrazení 250,- Kč za rozbitou skleněnou mýdlenku v koupelně. Nehoda se stala díky malému prostoru mezi dveřmi a umyvadlem (uhýbala jsem manželovi). Jedná se o spotřební věc a ta by měla být zahrnuta již ..."

- Yveta Gregor, 29. listopadu 2016

background

more-reviews Zobrazit více recenzíour-tip Pro Vás:

Sleva 5% od 7 nocí při objednávce přes naše stránky.

our-tip Náš tip:

Klidná lokalita, Nedaleko lázeňské kolonády, Balneo zázemí a masáže


O Hotel Villa Savoy

Hotel VILLA SAVOY patří do skupiny hotelů Axxos, což hostům zaručuje vysoký standard služeb. Nabízí nejen příjemné ubytování s velmi výhodnou polohou na okraji lesoparku a jen pár metrů od lázeňského centra, ale také vynikající služby, přátelský a velmi ochotný personál.  Široká nabídka léčebných a relaxačních procedur předčí Vaše očekávání a z Váš pobyt promění ve skutečný zážitek.


Služby a vybavení pokojů

Hotelový doktorHotelový doktor
Balkón na vyžádáníBalkón na vyžádání
Bezbariérový přístupBezbariérový přístup
Léčebné odděleníLéčebné oddělení
ParkovištěParkoviště
WellnessWellness
Wi-fi zdarmaWi-fi zdarma
V centruV centru
SaunaSauna

Hodnocení hotelu

Yveta Gregor, 29. listopadu 2016

Co se týče personálu i služeb, vše bylo na výborné úrovni. Jediné, co mě nemile překvapilo, bylo uhrazení 250,- Kč za rozbitou skleněnou mýdlenku v koupelně. Nehoda se stala díky malému prostoru mezi dveřmi a umyvadlem (uhýbala jsem manželovi) Vice »

9/10

Jan, 15. května 2011

Hotel se nachází nedaleko lesa, kde se dají podnikat příjemné procházky - to je velice příjemné. Pokoje se nám velice líbily a podstoupili jsme komplexní léčebný program..

7/10

Martin, 11. února 2012

Hotel je velice příjemný, pohodlný a nabízí skvělé služby. Zdravotní péče je také na velice dobré úrovni, ale na druhou stranu chybí wellness centrum (bazén, sauny,...). V kontrastu s tím špatné jídlo, které rozhodně neodpovídá úrovni tohoto hotelu Vice »

7/10

Marie, 20. února 2012

Pěkný malý hotel s lázeňským vybavením po ruce. Kvalita služeb poměrně kolísá a setkáte se zde především se staršími německými turisty..

8/10

Petra, 20. května 2012

Příjemný personál, bohatá snídaně a veškeré drobné nedostatky byly okamžitě odstraněny. Pokud hledáte klid a relaxaci, je tento hotel ideální - i díky mnoha turistickým cílům v okolí. Jediný problém je, že nákupní centrum je poměrně daleko a jeho sortiment není tak velký Vice »

8/10


Všeobecné podmínky

Příjezd:

14:00

Odjezd:

11:00

Storno:

Při stornování pobytu 21- 15 dní před příjezdem: 25% z celkové ceny, 14 - 7 dní před příjezdem: 50% z celkové ceny, 6 - 3 dny před příjezdem 75% z celkové ceny, 2 - 0 dní před příjezdem 100%


Akceptované kreditní karty

VISAMaestroAmerican Express

Vyplňte nezávaznou poptávku

calendar
calendar